آغاز همکاری های مهارتی بین اتحادیه و سازمان فنی و حرفه ای

این نشست که با حضور علیرضا نیک آئین رئیس اتحادیه صنف تعمیر کاران خودرو تهران، پاک سرشت معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ،  مصباح مدير كل دفتر موسسات كارآموزي آزاد و مشارکتهای مردمی، شیرزاد کرمی بازرس اتحادیه و علیرضا احمدیان مشاور اتحادیه تشکیل گردید.

مهندس نیک آئین در خصوص مشکلات صنف تعمیر کاران در بخش آموزش و عدم همکاری شرکتهای خودرو ساز در زمینه آموزش خودرو های نسل جدید مطالبی را عنوان کردند.

در ادامه دکتر پاک سرشت گفتند : اغلب مشکلات اقتصادی کشور به علت نبود آموزشهای حرفه ای و کاربردی است . یکی از وظایف سازمان فنی حرفه افزایش بهره وری و همچنین تقویت دانش بخش خصوصی و اصناف است. ایشان گفتند امکانات مراکز فنی و حرفه ای در استان تهران بسیار بالا و حرفه ای است.

آقای مصباح مدیرکل آموزشگاهای آزاد فنی حرفه ای نیز بیان داشتند: از همکاری و تفاهم با اتحادیه صنف تعمیر کاران به عنوان اولین پیش قدم در زمینه آموزش و همکاری با سازمان فنی و حرفه ای کشور بسیار استقبال خواهیم کرد.

در پایان مقرر گردید مجوز تاسیس آموزشگاه تعمیر خودرو در محل ساختمان اتحادیه صادر گردد و از امکانات سازمان فنی حرفه ای کشور برای آموزش اعضا و ارائه مدرک بین المللی مورد قبول سازمان جهانی کار استفاده گردد تا تعمیرکاران خودرو با جدیدترین مهارتهای کاری منطبق با استانداردهای جهانی در این حوزه آموزش دیده و آشنا شوند.

در پایان ریاست اتحادیه درمورد اپلیکیشن تعمیرکاران خودرو به عنوان یکی از ابتکارات صنفی این اتحادیه برای توسعه تجارت الکترونیک و رفاه و کاهش دغدغه های شهروندان به معاون وزیر رفاه اجتماعی توضیحاتی را ارائه دادند که مقرر شد از بسترهای آموزشی این اپ جامع نیز برای آموزش و توسعه مهارتی اعضا بهره برداری لازم صورت گیرد.


به زودی اتحادیه صنف تعمیرکاران خودرو و سازمان فنی حرفه ای همکاریهای مهارتی گسترده ای را آغاز خواهند نمود


به زودی اتحادیه صنف تعمیرکاران خودرو و سازمان فنی حرفه ای همکاریهای مهارتی گسترده ای را آغاز خواهند نمود

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *